Ga naar de inhoud
  • Home
  • Meetings
    Vind de beste locatie voor uw bedrijfsmeeting

    Zoek een locatie in de Nederland, België of in de gehele Benelux.

    NEDERLAND
    BELGIË
    BENELUX
  • Events
  • Congres
  • Expotec
  • Incentives
  • MBE

    Het Meetings Business Event, georganiseerd door het eerste en grootste vaktijdschrift voor de MICE-markt: MEETINGS. Het MBE is een jaarlijks event voor iedereen die meetelt in de meetings- en congresindustrie.

    Aanmelden

    Aanmeldformulier Meetings Business Awards 2026

    Programma

    Meetings Business Awards 2026

    Locatie

    Locatie wordt eind 2025 bekend gemaakt

    Achtergrond

    Hét jaarlijkse congres voor alle MICE-professionals

    Eerdere editie's

    Vorige edities van de MBE

    Organisatie

    Het MBE is onderdeel van de mediaproductie van Brinkman Media Group

    Tijdens de bijeenkomst worden de MEETINGS Awards uitgereikt.

  • Awards
    Meetings Awards Logo
    MEETING ® Awards

    De publieksprijzen voor de beste MICE-locaties en -bedrijven

    Belangrijke Data

    Inschrijven, Nominaties, Stemmen & Uitreiking

    Achtergrond

    Sinds 2006 uitgereikt aan de beste MICE-bedrijven en locaties.

    Winnaars

    Uitslagen MEETINGS Awards Nederland en België

    Genomineerden

    Bekijk alle genomineerden voor de MEETINGS AWARDS 2025

    Stemmen

    Het stemmen op MEETINGS AWARDS 2025 is begonnen!

    U kunt weer stemmen!
  • Mediapakket
  • Nieuws
  • About

    ABOUT

    MEETINGS

    Contact

    BMG Business B.V.
    Nijmegen

    Filosofie

    Alle zakelijke aspecten van grote en kleine bijeenkomsten

    Doelgroep

    Hét Platform voor Print, Online & Ranking

    Abonnementen

    Abonneren op onze periodieken

    Team

    Ons team, de mensen achter MeetingsPlatform

    Disclaimer

    Eigendomsrechten en voorwaarden

Terug naar Nieuwsoverzicht

Categorie: Achtergrond, Nieuws
14 maart 2022

Beste congreslocatie van het jaar – Goud Landcommanderij Alden Biesen

Let op: vanaf 1 oktober kunt u weer stemmen voor de Meetings Awards. De stempagina is dan beschikbaar.

Het team van de Landcommanderij Alden Biesen, het 800 jaar oude, imposante kasteeldomein in Bilzen in de provincie Limburg, is de voorbije crisisperiode niet bij de pakken gaan neerzitten. “We hebben geïnvesteerd in onze zalen, onze middelen en onze communicatie”, vertelt algemeen directeur Patrick Cornelissen.

Het prachtige kasteelcomplex, in 1220 opgericht door de Teutoonse (Duitse) Ridderorde, ligt in het hart van de Euregio, in vogelvlucht op slechts 11 km van Maastricht en eveneens vlakbij Luik, Hasselt en Aken. Hier waan je je, dankzij het prachtige, 80 ha grote domein rondom het kasteel met haar Engelse en Franse tuinen, letterlijk in het zuiden van Frankrijk. Het is het grootste kasteeldomein binnen de Euregio. Proficiat met jullie gouden plak.

Waaraan hebben jullie die te danken, denk je?
“Congres- en eventorganisatoren voelen zich erg verbonden met de site. Dat persoonlijk contact is het afgelopen jaar nog meer geïntensifieerd. Deze prijs is dan ook een signaal dat we goed bezig zijn”, reageert Patrick best tevreden. “Ons voordeel is dat we relatief snel kunnen inspelen op veranderende coronasituaties, onze bezoekers kunnen nog steeds dezelfde belevingmeemaken zoals vanouds. En wat ook een voordeel is, we hebben ons volledige team aan boord kunnen houden.”

Waarin maakt Alden Biesen dan het verschil?
“Bij ons ben je veel meer dan gewoon het zoveelste evenement op een rij”, is Patrick van mening. “Alle afdelingen zijn nauw betrokken bij elk event dathier plaatsvindt, van de poetsdienst tot
de administratie en van de boekhouding tot de technische dienst. Aan een
interpersoonlijk contact wordt bijzonder veel aandacht besteed en maakt
deel uit van de gewaardeerde Limburgse gastvrijheid.”

Is de Landcommanderij ook klaar voor een hybride toekomst?
“Dat zijn we zeker”, vult communicatie- en PR-verantwoordelijke Nicky Boes aan, “ondanks de enorme vraag naar fysieke evenementen. We hebben alles in huis om een hybride event op poten te zetten. Bovendien werd in de omgeving recent ook glasvezelbekabeling geïnstalleerd. Dat garandeert toch wel een vlotte verbinding.”

Welke vernieuwingen mag de klant verder nog verwachten?
“Tegen de zomer is er een 3D-visualisatie klaar van de kasteelzalen, waardoor bezoekers een visuele inschatting kunnen maken van de zaalafmetingen. Dat is wel belangrijk, vermits velen soms verkeerd denken dat hier enkel grote evenementen kunnen plaatsvinden. Ook kleinere meetings en vergaderingen zijn perfect mogelijk. Tot slot zal ook de website tegen het voorjaar een frisse, hippe en praktische nieuwe look krijgen. Daar wordt nu volop aan gewerkt”, besluit Nicky.

Infrastructuur
Met 3.500 m2 aan vergaderruimtes, een verscheidenheid aan plenaire zalen tot 350 personen en tal van breakout mogelijkheden, kan de Landcommanderij een ruim aanbod aan congresruimtes aanbieden. Alden Biesen beschikt immers over meer dan 30 verschillende zalen (van 10 tot 350 personen); elk in hun eigen historisch kader. Je kan er eveneens terecht voor kleine boardmeetings of recepties voor zo’n 500 personen. Buiten kunnen zelfs publiekstoegankelijke evenementen plaatsvinden voor 15.000 bezoekers. Ondanks het bijzonder authentieke karakter beschikken alle ruimtes over de meest moderne vergaderapparatuur, een permanente technische dienst, modern AV-materiaal, podiumelementen en zelfs tentoonstellingsschermen. Bijkomende wensen zoals tolkcabines kunnen uiteraard geregeld worden. Naar catering toe biedt Alden Biesen de mogelijkheid om vergaderingen of opleidingen te laten volgen door een buitenreceptie of diner en biedt het 80 ha grote domein verschillende mogelijkheden voor ontspanning en nagenieten. Alden Biesen is naast beste congreslocatie misschien ook wel de mooiste. De statige erekoer van de waterburcht en haar omringende gebouwen vormen een ideaal kader voor bedrijfsfeesten, productlanceringen, teambuildingdagen, etc. Tussendoor kunnen deelnemers genieten van de natuur met een wandeling of rondleiding in de Franse Tuin, het Engels Park of op stap in de grootste aaneengesloten hoogstamfruitboomgaard van België!

Overnachten
Voor groepen zijn overnachtingen mogelijk in het kasteel, dat over 30 kamers (54 bedden) beschikt. Op 150 meter afstand ligt het 4-sterren Martin’s Rentmeesterij hotel (Martin’s Hotels) dat over 70 extra kamers beschikt. Meerdaagse congressen kunnen er dus eveneens plaatsvinden.

Deel dit bericht:

Gerelateerde berichten

CEO David Kong van BWH Hotel Group met pensioen
Ghent Marriott Hotel is er klaar voor om gasten weer in de watten te leggen
Van der Valk Palace Hotel Noordwijk host “snelste” dinnershow van Nederland
Een varende kerstshowroom: OCEANDIVA en Edelman slaan de handen ineen!
De kick van de Doelen begint aan de straatkant!
Opening Licht Festival De Zijderoute in Museumpark Archeon
EMG breidt uit naar de Randstad met eventlocatie in Arsenaal Naarden
KIVI. Een verborgen parel in hartje Den Haag
Verbinders
Bierkasteel biedt totaalconcept voor vergaderingen en evenementen

Locatieprofiel

Loading...
Landcommanderij Alden Biesen
VorigeVorigeVan der Valk Hotel Nuland – ‘s-Hertogenbosch biedt Oekraïners onderdak.
VolgendeBeste evenementenlocatie van het jaar – Zilver Kinepolis AntwerpenVolgende

Contactgegevens

BMG Business B.V.

Bezoekadres
Kerkenbos 10-15E
6546 BB Nijmegen

Telefoon
+31 (0)24 760 06 60

E-Mail
info@brinkmanmediagroup.nl

©2025, Brinkman Media Group

Meetings

MEETINGS
MeetingsGuide
Meetings Locatie Top-500
International Conferences
Meetings Business Event
Meetings® Awards
Expotec
ExpotecGuide

Events & Showbizz

MEETINGS
Events & Showbizz
Events Awards
EventsGuide

Travel

TRAVEL – Business & Incentives
TravelGuide

Meetings Awards

Congres
Congrestheater
Evenementen
Teamactiviteiten
Supplier
Training
Vergader

Events Awards

Eventsbedrijven
Eventssupplier

Ranking

Meetingssterren

Privacy Statement
Linkedin Facebook Twitter Youtube Pinterest

Lid / Partner van: