Ga naar de inhoud
  • Home
  • Meetings
    Vind de beste locatie voor uw bedrijfsmeeting

    Zoek een locatie in de Nederland, België of in de gehele Benelux.

    NEDERLAND
    BELGIË
    BENELUX
  • Events
  • Congres
  • Expotec
  • Incentives
  • MBE

    Het Meetings Business Event, georganiseerd door het eerste en grootste vaktijdschrift voor de MICE-markt: MEETINGS. Het MBE is een jaarlijks event voor iedereen die meetelt in de meetings- en congresindustrie.

    Aanmelden

    Aanmeldformulier Meetings Business Awards 2026

    Programma

    Meetings Business Awards 2026

    Locatie

    Locatie wordt eind 2025 bekend gemaakt

    Achtergrond

    Hét jaarlijkse congres voor alle MICE-professionals

    Eerdere editie's

    Vorige edities van de MBE

    Organisatie

    Het MBE is onderdeel van de mediaproductie van Brinkman Media Group

    Tijdens de bijeenkomst worden de MEETINGS Awards uitgereikt.

  • Awards
    Meetings Awards Logo
    MEETING ® Awards

    De publieksprijzen voor de beste MICE-locaties en -bedrijven

    Belangrijke Data

    Inschrijven, Nominaties, Stemmen & Uitreiking

    Achtergrond

    Sinds 2006 uitgereikt aan de beste MICE-bedrijven en locaties.

    Winnaars

    Uitslagen MEETINGS Awards Nederland en België

    Genomineerden

    Bekijk alle genomineerden voor de MEETINGS AWARDS 2025

    Stemmen

    Het stemmen op MEETINGS AWARDS 2025 is begonnen!

    U kunt weer stemmen!
  • Mediapakket
  • Nieuws
  • About

    ABOUT

    MEETINGS

    Contact

    BMG Business B.V.
    Nijmegen

    Filosofie

    Alle zakelijke aspecten van grote en kleine bijeenkomsten

    Doelgroep

    Hét Platform voor Print, Online & Ranking

    Abonnementen

    Abonneren op onze periodieken

    Team

    Ons team, de mensen achter MeetingsPlatform

    Disclaimer

    Eigendomsrechten en voorwaarden

Terug naar Nieuwsoverzicht

Categorie: Algemeen
3 oktober 2022

Van der Valk Hotel Gent zet in op duurzaamheid

De jongste telg binnen de Van der Valk-familie in België is Van der Valk Hotel Gent, naast de Ghelamco Arena,  bijzonder makkelijk bereikbaar vlak aan de rand van de stad en daardoor snel populair geworden in de bedrijfswereld. Het hotel ligt bijzonder centraal op de doorstroom vanuit Antwerpen richting Oost- en West-Vlaanderen, vlak naast de Ringvaart, de Ring rond Gent en de autostrades E17 en E40.

Van der Valk Gent hecht bijzonder veel aandacht aan het verkleinen van haar ecologische voetafdruk. Niet alleen in het hotel zelf worden stappen gezet om duurzamer te werk te gaan, er worden ook initiatieven genomen om gasten op een ludieke manier naar het centrum van de Arteveldestad te brengen en hun wagen te laten staan. Het vervoersplan van het hotel omvat e-shoppers, e-bikes en e-steps; bijzonder populaire vervoersmiddelen, zelfs bij een zakelijk publiek. Bovendien wil Van der Valk Gent op korte termijn voldoende laadpalen voor elektrische wagens installeren, waarmee meteen ook haar duurzaamheidsstreven onderstreept wordt.

Flexplek
Van der Valk Gent opende de deuren op 1 april 2021. Het telt 12 vergaderzalen, zowel boardrooms (10p), kleinere vergaderzalen (25 tot 30p) als grote zalen met mobiele wanden (tot 450p). Alle multifunctionele vergaderzalen bevinden zich op de eerste verdieping en kunnen polyvalent opgesteld worden door middel van mobiele wanden. Deze etage beschikt eveneens over een break-out ruimte met bar en keuken voor live cooking; bijzonder populair tijdens zakelijke evenementen. Ernaast is nog een ruim terras ingericht, bij goed weer geschikt voor after drinks en BBQ’s. Als de break-out ruimte niet in gebruik is, kan ze eveneens ingezet worden als flexibele werkplek (100 plaatsen).
Het hotel is niet alleen een bijzondere plek om te vergaderen, je kan er gewoon ook gratis heen om te werken, in een groep of alleen. In de brasserie, koffiehoek en break-out ruimte op de eerste verdieping zijn flex-werkplekken voorzien.

Unieke Skybar
Uniek in Van der Valk Gent is de Skybar op de tiende verdieping. Daar is recent Mr. Sato geopend, een nieuw Aziatisch shared dining concept. De Skybar loopt volledig door in de Uvorm van het gebouw: naast Mr. Sato is er ook een  cocktailbar ingericht. Privé aangelegenheden en after work events, de volgende staat gepland op 21 september, zijn er bijzonder populair. Je hebt er immers een prachtig zicht op enerzijds Gent zelf, maar anderzijds ook op de omliggende Schelde- en Leiestreek.

Goed geïsoleerde kamers
In totaal bestaat het hotel uit 10 verdiepingen met 262 kamers: één voor één heel ruim en fijn ingericht, goed geïsoleerd en uitgerust met domotica en smart tv’s. Kamers van het type Executive en Junior Suite zijn uitgerust met een zithoek, en dus meer geschikt voor de zakelijke markt. Vanaf Comfort+ heb je bovendien gratis toegang tot de wellness- en fitnessfaciliteiten van het hotel. Niet-hotelgasten kunnen hier ook gebruik van maken, mits aanschaf van een dagpas of behandeling. Interessant voor zakelijke gasten die op doorreis zijn.

Seizoenskeuken
Het restaurant op de begane grond, Resto Cocott genaamd, is een gezellige  en warme plaats voor business lunches met een uitgebalanceerde wijnkaart. De chef-kok hecht veel belang aan streekgerechten (Gentse Gandaham,  Tierenteyn mosterd, Ghentist Gin, …) en seizoensproducten. Ook hier zien gasten de drang naar duurzaamheid:  afvalscheiding, glazen waterflessen, rietjes van bamboe… het zijn maar enkele ecologische voorbeelden.

Wordt verwacht…
Houd onze kanalen in de gaten voor de winterspecials. Met het najaar voor de deur worden momenteel al diverse formules uitgewerkt, en dit zowel voor de zakelijke als de leisuremarkt.

https://www.hotelgent.be/meetings-evenementen

Deel dit bericht:

Gerelateerde berichten

Amélie de Musical aangepast aan corona-tijd om Nederlands publiek weer vertrouwen in theater te geven
Ik team, wij teamen
MOØDe Anton Corbijn in Cobra Museum
Wegens succes verlengd! De Wunderkammer van J.A. Deelder in de Doelen
Tien meetingsvormen – Wat organiseer ik eigenlijk?
Greenbookings jaarresultaten 2024: Samen op weg naar een duurzamere toekomst
Deco Systems: standaard standbouw, geen standaard uitstraling
Extra steun voor evenementenbranche
De beste wensen!
Laurenskerk Rotterdam: Kansen genoeg

Locatieprofiel

Loading...
VorigeVorigeHet NBC Congrescentrum sluit tot 1 september 2023 na grote brand
VolgendeDe Klimaatroute Estafette door Nederland op een 7.767 km ‘Running Out of Time’-reis naar de COP27Volgende

Contactgegevens

BMG Business B.V.

Bezoekadres
Kerkenbos 10-15E
6546 BB Nijmegen

Telefoon
+31 (0)24 760 06 60

E-Mail
info@brinkmanmediagroup.nl

©2025, Brinkman Media Group

Meetings

MEETINGS
MeetingsGuide
Meetings Locatie Top-500
International Conferences
Meetings Business Event
Meetings® Awards
Expotec
ExpotecGuide

Events & Showbizz

MEETINGS
Events & Showbizz
Events Awards
EventsGuide

Travel

TRAVEL – Business & Incentives
TravelGuide

Meetings Awards

Congres
Congrestheater
Evenementen
Teamactiviteiten
Supplier
Training
Vergader

Events Awards

Eventsbedrijven
Eventssupplier

Ranking

Meetingssterren

Privacy Statement
Linkedin Facebook Twitter Youtube Pinterest

Lid / Partner van: