Ga naar de inhoud
  • Home
  • Meetings
    Vind de beste locatie voor uw bedrijfsmeeting

    Zoek een locatie in de Nederland, België of in de gehele Benelux.

    NEDERLAND
    BELGIË
    BENELUX
  • Events
  • Congres
  • Expotec
  • Incentives
  • MBE

    Het Meetings Business Event, georganiseerd door het eerste en grootste vaktijdschrift voor de MICE-markt: MEETINGS. Het MBE is een jaarlijks event voor iedereen die meetelt in de meetings- en congresindustrie.

    Aanmelden

    Aanmeldformulier Meetings Business Awards 2026

    Programma

    Meetings Business Awards 2026

    Locatie

    Locatie wordt eind 2025 bekend gemaakt

    Achtergrond

    Hét jaarlijkse congres voor alle MICE-professionals

    Eerdere editie's

    Vorige edities van de MBE

    Organisatie

    Het MBE is onderdeel van de mediaproductie van Brinkman Media Group

    Tijdens de bijeenkomst worden de MEETINGS Awards uitgereikt.

  • Awards
    Meetings Awards Logo
    MEETING ® Awards

    De publieksprijzen voor de beste MICE-locaties en -bedrijven

    Belangrijke Data

    Inschrijven, Nominaties, Stemmen & Uitreiking

    Achtergrond

    Sinds 2006 uitgereikt aan de beste MICE-bedrijven en locaties.

    Winnaars

    Uitslagen MEETINGS Awards Nederland en België

    Genomineerden

    Bekijk alle genomineerden voor de MEETINGS AWARDS 2025

    Stemmen

    Het stemmen op MEETINGS AWARDS 2025 is begonnen!

    U kunt weer stemmen!
  • Mediapakket
  • Nieuws
  • About

    ABOUT

    MEETINGS

    Contact

    BMG Business B.V.
    Nijmegen

    Filosofie

    Alle zakelijke aspecten van grote en kleine bijeenkomsten

    Doelgroep

    Hét Platform voor Print, Online & Ranking

    Abonnementen

    Abonneren op onze periodieken

    Team

    Ons team, de mensen achter MeetingsPlatform

    Disclaimer

    Eigendomsrechten en voorwaarden

Terug naar Nieuwsoverzicht

Categorie: Nieuws
2 februari 2021

Nieuw: Inntel Hotels Amsterdam Landmark

Op 22 april opent Inntel Hotels Amsterdam Landmark officieel haar deuren. De website is nu live en een verblijf is te boeken aan de unieke locatie aan de VOC-kade in Oostenburg. Inntel Hotels Amsterdam Landmark is het achtste hotel van de hotelgroep en de tweede locatie in het centrum van Amsterdam. Het is de plek om te overnachten, lunchen & dineren in Bar & Brasserie Werkspoor en geheel tot rust te komen in Spa Steam. Ook is er ruimte om events te organiseren of te vergaderen in de 4 break-out rooms. Het industriële verleden en het huidige artistieke karakter van Oostenburg komt tot uiting in het stoere design van het hotel.

Luxe overnachten in het centrum

Het zestien verdiepingen tellende Inntel Hotels Amsterdam Landmark heeft 306 kamers met unieke uitzichten over de Dijksgracht, IJ-haven, de treinsporen en de stad Amsterdam. Alle hotels binnen de hotelgroep hebben een sterke focus op wellness. De luxe kamertypes beschikken over de inmiddels iconische ronde whirlpool en/of een privé sauna. Voor lichamelijke en mentale balans is er een Life Fitness gym en Spa Steam. De wellness club is uitgerust een zwembad, Finse sauna, Turks stoombad, relaxruimte en een buitenterras. De wellness ervaring is uit te breiden met verschillende schoonheidsbehandelingen en massages.

Ontdekken, ontmoeten & opladen

Karin Geurts (directeur Inntel Hotels) vertelt met passie over het achtste hotel: “In onze hotels creëren we altijd een plek waar gasten een balans vinden tussen inspannen en ontspannen. Of je een zakelijke reiziger bent of een stedentrip maakt, je kunt vol energie aan een nieuwe dag beginnen. Om dat te realiseren werken we bijvoorbeeld samen met Douxe Hotel Luxury, waarmee we onze eigen Inntel LXRY beddenlijn hebben ontwikkeld. Ook vinden we het belangrijk dat al onze hotels beschikken over een fitness en wellness club die voor alle gasten gratis te bezoeken is.”

We blikken ook alvast vooruit op een periode in de nabije toekomst waarin reizigers weer meer vrijheid hebben om steden te bezoeken. “Inntel Hotels Amsterdam Landmark is een plek vanwaar je te voet de hoofdstad kunt ontdekken met haar overvloed aan kunst, cultuur, winkelstraten, parken en architectuur. Na het ervaren van de veelzijdigheid van de stad, kun je op het terras van Bar & Brasserie Werkspoor aan de kade genieten van een idyllisch uitzicht over water. Misschien sluit je de dag wel af met een duik in het zwembad of in je privé bubbelbad. De stad ontdekken én van een hotelovernachting een verwenmoment voor jezelf maken. Dit is onze visie bij hoe je Amsterdam wil ervaren”, vertelt Karin.

VOC-kade

Inntel Hotels Amsterdam Landmark ligt aan de VOC-kade op het Oostenburgereiland. De straatnaam refereert naar de vroegere eigenaar van het eiland, de Verenigde Oostindische Compagnie. Later, (vanaf 1826) was dit de plek waar Werkspoor onder meer stoommachines, stoomketels en machines voor de suikerindustrie vervaardigde. In het design van het hotel zijn vele referenties naar deze bedrijven te vinden. Een echte eyecatcher is het levensgrote gele kraanhuisje in de lobby.

Bar & Brasserie Werkspoor

In Bar & Brasserie Werkspoor is een perfect voorbeeld van waar de omgeving binnen en buiten samenkomen. Het restaurant is voorzien van metershoge ramen en een glazen dak. Het is industrieel, licht en ruimtelijk. De stalen zwarte constructie geeft het restaurant karakter. Op zonnige dagen is het aan water gelegen buitenterras geopend.

Deel dit bericht:

Gerelateerde berichten

Goodday Hospitality lanceert corporate en private ondersteuning op kantoor en thuis
Tienjarig jubileum Utrecht Convention Bureau
Nieuw reserveringssysteem bij Erve Hulsbeek
GovTech Summit op 13 en 14 oktober in Den Haag
‘Thuiswerken’ bij Van der Valk Amersfoort A1
M-hotel wordt schakelzorgcentrum corona Oost-Limburg
Night of Live 2020: Alarmcode rood, petitie tegen uitsterving & een speciale uitzending
Strand Zuid heeft gepaste tafels voor iedereen
Eerste livecongres van Nederland met 100 deelnemers op 1 juli 2020
Erik-Jan Ginjaar over het eerste ‘anderhalvemetercongres’: ‘Samen kunnen we deze nieuwe samenleving vormgeven’
Loading...
VorigeVorigeEen digitale quiz voor de bedrijfswereld
VolgendeLimburgse ondernemers Giuliano Bruno, Jos Haumont en Luc Didden nemen Hotel Restaurant Mardaga overVolgende

Contactgegevens

BMG Business B.V.

Bezoekadres
Kerkenbos 10-15E
6546 BB Nijmegen

Telefoon
+31 (0)24 760 06 60

E-Mail
info@brinkmanmediagroup.nl

©2025, Brinkman Media Group

Meetings

MEETINGS
MeetingsGuide
Meetings Locatie Top-500
International Conferences
Meetings Business Event
Meetings® Awards
Expotec
ExpotecGuide

Events & Showbizz

MEETINGS
Events & Showbizz
Events Awards
EventsGuide

Travel

TRAVEL – Business & Incentives
TravelGuide

Meetings Awards

Congres
Congrestheater
Evenementen
Teamactiviteiten
Supplier
Training
Vergader

Events Awards

Eventsbedrijven
Eventssupplier

Ranking

Meetingssterren

Privacy Statement
Linkedin Facebook Twitter Youtube Pinterest

Lid / Partner van: