Ga naar de inhoud
  • Home
  • Meetings
    Vind de beste locatie voor uw bedrijfsmeeting

    Zoek een locatie in de Nederland, België of in de gehele Benelux.

    NEDERLAND
    BELGIË
    BENELUX
  • Events
  • Congres
  • Expotec
  • Incentives
  • MBE

    Het Meetings Business Event, georganiseerd door het eerste en grootste vaktijdschrift voor de MICE-markt: MEETINGS. Het MBE is een jaarlijks event voor iedereen die meetelt in de meetings- en congresindustrie.

    Aanmelden

    Aanmeldformulier Meetings Business Awards 2026

    Programma

    Meetings Business Awards 2026

    Locatie

    Locatie wordt eind 2025 bekend gemaakt

    Achtergrond

    Hét jaarlijkse congres voor alle MICE-professionals

    Eerdere editie's

    Vorige edities van de MBE

    Organisatie

    Het MBE is onderdeel van de mediaproductie van Brinkman Media Group

    Tijdens de bijeenkomst worden de MEETINGS Awards uitgereikt.

  • Awards
    Meetings Awards Logo
    MEETING ® Awards

    De publieksprijzen voor de beste MICE-locaties en -bedrijven

    Belangrijke Data

    Inschrijven, Nominaties, Stemmen & Uitreiking

    Achtergrond

    Sinds 2006 uitgereikt aan de beste MICE-bedrijven en locaties.

    Winnaars

    Uitslagen MEETINGS Awards Nederland en België

    Genomineerden

    Bekijk alle genomineerden voor de MEETINGS AWARDS 2025

    Stemmen

    Het stemmen op MEETINGS AWARDS 2025 is begonnen!

    U kunt weer stemmen!
  • Mediapakket
  • Nieuws
  • About

    ABOUT

    MEETINGS

    Contact

    BMG Business B.V.
    Nijmegen

    Filosofie

    Alle zakelijke aspecten van grote en kleine bijeenkomsten

    Doelgroep

    Hét Platform voor Print, Online & Ranking

    Abonnementen

    Abonneren op onze periodieken

    Team

    Ons team, de mensen achter MeetingsPlatform

    Disclaimer

    Eigendomsrechten en voorwaarden

Terug naar Nieuwsoverzicht

Categorie: Nieuws, Interview
20 april 2020

‘Relatiebeheer is nu belangrijker dan zaken doen’

Redactie: Linda Reijs

In gesprek met President van MPI Nederland Thijs Peters.

Op het moment van het interview, woensdag 25 maart, is net twee dagen eerder bekend geworden dat de coronamaatregelen nog verder zijn aangescherpt tot begin juni. Mensen worden gevraagd om thuis te blijven, alleen voor de boodschappen naar buiten te gaan en zich strikt aan de 1.5 meter afstand te houden tijdens een wandeling met de hond of het halen van een frisse neus met het gezin.

‘De digitale wereld is dé manier om toch mensen te verbinden. Júíst nu’

Thijs zit, net als een overgroot deel van Nederland, thuis achter de laptop op het moment dat we elkaar telefonisch spreken. De kersverse voorzitter van MPI - dat dit jaar 25 jaar bestaat - moest in het begin even wennen aan het ‘nieuwe normaal’, maar Thijs is op het moment razend druk om samen met zijn collega’s van MPI zo goed mogelijk door deze vreemde tijd te komen. “Gisteren
hebben we in een videocall plannen gemaakt om MPI financieel gezond te houden. Tijdens deze sessie werd meteen duidelijk waarom we allemaal zó graag in deze branche werkzaam zijn;
we werken graag met mensen en zetten ons in om het andere mensen naar de zin te maken. Dat kan nu even niet in real life, maar ons motto blijft dat we het leuk willen maken voor anderen.
Júíst nu. Op dit moment is de digitale wereld dé manier om toch mensen te verbinden: denk aan calls, videobellen en het versturen van positieve content.”

‘We komen hier als branche weer wijzer en sterker uit’

Blijf in gesprek
De MPI-bijeenkomst van 25 mei gaat dan online ook gewoon door. “Online willen we de mensen bieden wat ze nodig hebben. Want ik geloof heel sterk in relatiebeheer. Blijf met elkaar in gesprek.
Corona heeft en zal gevolgen hebben voor iedereen in de event- en hotelbranche, iedere tak heeft zijn eigen uitdagingen op weg naar herstel en om zo snel mogelijk weer back in business te zijn.
Als ik naar de hotelbranche kijk, snakken we ernaar om zo snel mogelijk weer de concurrentie met elkaar aan te gaan, maar op dit moment zij we vooral collega’s die elkaar helpen waar mogelijk.
We gaan hier met zijn allen voorlopig nog de gevolgen van voelen, maar één ding is zeker: we komen hier als branche weer wijzer en sterker uit.”

‘De behoefte aan het weer oppakken van de leuke dingen van het event-vak groeit’

Global Meetings Industry Day
Op 14 april, tijdens Global Meetings Industry Day (GMID), zal er online ook inhoudelijk sterke content gepresenteerd worden door MPI Nederland in samenwerking met MPI Global en een aantal
European Chapters. Gratis toegankelijk voor de gehele branche. “De behoefte aan positiviteit en aan het weer oppakken van de leuke dingen van het eventvak groeit. Met inachtneming van de
ernst van de situatie zoals die nu is, wil men wel door natuurlijk.” 

‘Het brengt het mooiste in de mens naar boven’

Live is Beautiful
Het EventPlatform, waar MPI ook onderdeel van uitmaakt, heeft de website liveisbeautiful.nl in het leven geroepen. MPI wil samen met andere brancheorganisaties IDEA, Genootschap voor
Eventmanagers, CLC Vecta, de Dutch Venue Association en de vereniging van Evenementenmakers hartverwarmende live-initiatieven delen in de strijd tegen corona. “Corona raakt ons allemaal.
De onzekerheid over wat komen gaat, is voor velen zorgwekkend, maar het brengt ook het mooiste in de mens naar boven. Met Live is Beautiful verspreiden we als eventbranche, de branche van
ontmoetingen en live communicatie, positieve (live) acties van medeburgers en bedrijven. En dan zijn we (hopelijk) na de zomer klaar voor een nieuwe werkelijkheid.”


Dit interview verscheen in editie 03/2020 van MEETINGS.

Deel dit bericht:

Gerelateerde berichten

Pillows City Hotel Brussels Centre is tweede Pillows hotel in bruisend Brussel
Genomineerd voor een MEETINGS Award: Postillion Convention Centre Amsterdam
Frisse doorstart Hotel Service Utrecht
Online vergaderen met kunst aan de wand
De Clipper Stad Amsterdam, een unieke meetinglocatie bij Het Scheepvaartmuseum
𝟗𝐞 𝐞𝐝𝐢𝐭𝐢𝐞 𝐖𝐈𝐋𝐃𝐧𝐢𝐠𝐡𝐭𝐬! ✨️
De Christie CounterAct UVC lamp is het enige product met de gepatenteerde Care222® technologie
VAN DER VALK HOTEL TIEL – Beste Trainingslocatie 2025
Eindejaarstip Van der Valk Hotel Veenendaal
Mansveld, TU/e en de brandweer werken samen in onderzoek naar veiligheid bij brand
Loading...
VorigeVorigeGolden Tulip Central biedt rustige werkruimte in hartje Den Bosch
VolgendeGratis dagje Blijdorp voor zorgmensenVolgende

Contactgegevens

BMG Business B.V.

Bezoekadres
Kerkenbos 10-15E
6546 BB Nijmegen

Telefoon
+31 (0)24 760 06 60

E-Mail
info@brinkmanmediagroup.nl

©2025, Brinkman Media Group

Meetings

MEETINGS
MeetingsGuide
Meetings Locatie Top-500
International Conferences
Meetings Business Event
Meetings® Awards
Expotec
ExpotecGuide

Events & Showbizz

MEETINGS
Events & Showbizz
Events Awards
EventsGuide

Travel

TRAVEL – Business & Incentives
TravelGuide

Meetings Awards

Congres
Congrestheater
Evenementen
Teamactiviteiten
Supplier
Training
Vergader

Events Awards

Eventsbedrijven
Eventssupplier

Ranking

Meetingssterren

Privacy Statement
Linkedin Facebook Twitter Youtube Pinterest

Lid / Partner van: