Ga naar de inhoud
  • Home
  • Meetings
    Vind de beste locatie voor uw bedrijfsmeeting

    Zoek een locatie in de Nederland, België of in de gehele Benelux.

    NEDERLAND
    BELGIË
    BENELUX
  • Events
  • Congres
  • Expotec
  • Incentives
  • MBE

    Het Meetings Business Event, georganiseerd door het eerste en grootste vaktijdschrift voor de MICE-markt: MEETINGS. Het MBE is een jaarlijks event voor iedereen die meetelt in de meetings- en congresindustrie.

    Aanmelden

    Aanmeldformulier Meetings Business Awards 2026

    Programma

    Meetings Business Awards 2026

    Locatie

    Locatie wordt eind 2025 bekend gemaakt

    Achtergrond

    Hét jaarlijkse congres voor alle MICE-professionals

    Eerdere editie's

    Vorige edities van de MBE

    Organisatie

    Het MBE is onderdeel van de mediaproductie van Brinkman Media Group

    Tijdens de bijeenkomst worden de MEETINGS Awards uitgereikt.

  • Awards
    Meetings Awards Logo
    MEETING ® Awards

    De publieksprijzen voor de beste MICE-locaties en -bedrijven

    Belangrijke Data

    Inschrijven, Nominaties, Stemmen & Uitreiking

    Achtergrond

    Sinds 2006 uitgereikt aan de beste MICE-bedrijven en locaties.

    Winnaars

    Uitslagen MEETINGS Awards Nederland en België

    Genomineerden

    Bekijk alle genomineerden voor de MEETINGS AWARDS 2025

    Stemmen

    Het stemmen op MEETINGS AWARDS 2025 is begonnen!

    U kunt weer stemmen!
  • Mediapakket
  • Nieuws
  • About

    ABOUT

    MEETINGS

    Contact

    BMG Business B.V.
    Nijmegen

    Filosofie

    Alle zakelijke aspecten van grote en kleine bijeenkomsten

    Doelgroep

    Hét Platform voor Print, Online & Ranking

    Abonnementen

    Abonneren op onze periodieken

    Team

    Ons team, de mensen achter MeetingsPlatform

    Disclaimer

    Eigendomsrechten en voorwaarden

Terug naar Nieuwsoverzicht

Categorie: Nieuws
31 mei 2021

De Christie CounterAct UVC lamp is het enige product met de gepatenteerde Care222® technologie

De entertainmentbranche staat voor buitengewone uitdagingen als gevolg van de wereldwijde pandemie. Organisatoren, producenten en leveranciers staan te popelen om weer mooie dingen te mogen organiseren en bewerkstellingen en het publiek is meer dan ooit klaar voor gezelligheid en vermaak buiten de deur met hun beste vrienden en in grote gezelschappen. Helaas zorgt de aanwezigheid van het besmettelijke coronavirus dat er voor alsnog een streep door alle activiteiten staat. Maar met de Christie CounterAct UVC lamp komen we weer een stap dichter bij het bestrijden van het virus.

De commerciële UV-desinfectie apparatuur van Christie CounterAct is namelijk uitgerust met de gepatenteerde Care222-technologie van Ushio Inc. Deze techniek straalt Far-UVC 222nm licht uit. Daarvan is aangetoond dat de besmettelijke ziekteverwekkers in binnenruimtes, aanzienlijk worden gereduceerd. “Wanneer de lamp op 3.93m hoogte wordt geplaatst in een ruimte heeft het 66 minuten nodig om alle virussen en of bacteriën welke binnen de lichtbundel vallen 100% te doden”, legt Sales Manager Robin van der Heiden uit. “Plaatst men de lamp lager, dan is deze tijdscyclus korter. Bovendien is het de enige UVC technologie die ook bescherming biedt op plaatsen waar mensen aanwezig zijn, dus ook tijdens een grootschalig evenement, of een voetbalwedstrijd in een stadion, een tour door een museum, een bezoek aan een bioscoop, een overleg.”

Eigen filter
Bij elke gewenst evenement of een samenzijn van mensen van verschillende groepsgroottes kunnen de lampen worden ingezet. Daarnaast zijn het de enige lampen met een eigen filter die voorkomt dat er schadelijke UVC golflengtes worden uitgestraald. Van der Heiden “De ‘safe zone’ bevindt zich tot 230 Nm. De Counteract heeft een B1 filter wat al het licht met een langere golflengte dan 230Nm tegenhoudt, dit als extra veiligheid. Immers heeft ons UVC licht een golfl engte van 222Nm.”

Virussen reduceren tijdens live event
Van der Heiden vervolgt: “We weten dat ultraviolet (UV) licht zeer effectief is bij het reduceren van ziektekiemen. Bedrijven maken al lang gebruik van virusdodend UVC-licht om ruimten te
desinfecteren. Denk bijvoorbeeld aan OK-ruimten binnen het ziekenhuis. Echter, omdat de typische UVC-golflengte van 254nm kan doordringen in de menselijke huid en ogen, kan deze niet worden gebruikt waar mensen onbeschermd aanwezig zijn.”

Niet schadelijk
De Christie CounterAct UVC lampen bevatten daarentegen gepatenteerde Care222 technologie die Far-UVC 222nm licht uitstraalt. Dit is een punt op het UV-spectrum welke effectief is bij het reduceren van ziektekiemen. Maar deze golfl engte is niet schadelijk voor de gezonde menselijke huid mits gebruikt volgens de specificaties en dus heel goed inzetbaar. “Zeker in deze tijdens van de coronapandemie en de daarmee samenhangende beperkingen voor de samenleving kunnen deze lampen echt het verschil maken”, besluit Van der Heiden.

Deel dit bericht:

Gerelateerde berichten

Mereveld opent haar deuren ook als Bistro
Amare, het wachten beloond
Amrâth Grand Hotel de l’Empereur: Grandeur in bijzondere tijden
Koepelkerk Amsterdam gerenoveerd
U-turn Events, met afstand de leukste events bij DNK
Maastricht Convention Bureau (MCB) lanceert internationale campagne ‘veilig congresseren in Maastricht’
Online vergaderen met kunst aan de wand
C-mine, powerhouse of creativity
Night of Live 2020: Alarmcode rood, petitie tegen uitsterving & een speciale uitzending
Keynote speaker en presentatietrainer Pieter Frijters: ‘Ontwikkel het lef om te durven kijken’
Loading...
VorigeVorigeGrootste Europese vasculair trainingscongres komende vijf jaar in MECC Maastricht
VolgendeGerenomeerd massaspectronomie congres in 2022 in MECC MaastrichtVolgende

Contactgegevens

BMG Business B.V.

Bezoekadres
Kerkenbos 10-15E
6546 BB Nijmegen

Telefoon
+31 (0)24 760 06 60

E-Mail
info@brinkmanmediagroup.nl

©2025, Brinkman Media Group

Meetings

MEETINGS
MeetingsGuide
Meetings Locatie Top-500
International Conferences
Meetings Business Event
Meetings® Awards
Expotec
ExpotecGuide

Events & Showbizz

MEETINGS
Events & Showbizz
Events Awards
EventsGuide

Travel

TRAVEL – Business & Incentives
TravelGuide

Meetings Awards

Congres
Congrestheater
Evenementen
Teamactiviteiten
Supplier
Training
Vergader

Events Awards

Eventsbedrijven
Eventssupplier

Ranking

Meetingssterren

Privacy Statement
Linkedin Facebook Twitter Youtube Pinterest

Lid / Partner van: