Een meeting in het sfeervolle Stiemerheide is een bijeenkomst in het betoverende landschap van het Nationaal
Park Hoge Kempen. Het viersterrenhotel, gebouwd in de stijl van een Engelse cottage, maakt van elke zakelijke bijeenkomst een ontspannen meeting, waarbij u ook kunt golfen met uw zakenpartners.
Stiemerheide beschikt over zes vergaderruimtes, die vanzelfsprekend zijn voorzien van alle gewenste audiovisuele faciliteiten. In de grootste zaal kunt u in theateropstelling tot 350 personen ontvangen. De locatie
is perfect geschikt voor onder andere vergaderingen, congressen, seminars en teambuildingsactiviteiten. Het
hotel beschikt over 69 comfortabele kamers en suites die recent volledig gerenoveerd zijn. De gezellige barbistro
is ideaal voor wie wil genieten van de warme Limburgse gastvrijheid.
De prachtige natuur in de omgeving van het hotel is ideaal voor wie tijdens een meeting ook even wil ontspannen op de fiets of tijdens een wandeling. Aan uw golftechniek kan ook gewerkt worden op de prachtige golfcourse of wat dacht u van een golfinitiatie als teambuilding?